Plaan 2017. aastaks

2016 tõi kaasa igasuguseid asju, aga eredaimaks neist pean ikka oma teise lapse sündi, mis tuli oodatust paar nädalat varem ja ettenägematult, olles tõestuseks, et  oma soovidesse tuleb suhtuda täie tõsidusega – need võivadki täide minna:)Kahe lapse kõrvalt tööd rabada oli hoopis uus kogemus, mis iseenesest sundis peale hetki, kus ei olnudki võimalik midagi teha. Õppisin, kui oluline on omale kindel plaan paika panna, ja seda, kui kiirelt see plaan võib hävida, kui keegi jääb ootamatult lasteaiast koju/lõikub hammas/kolme päeva peale saad uneaega samaväärse numbri jagu, sest et…lihtsalt.

Aitäh kõigile, kes selle kohatise kaose keskel on pakkunud mulle põhjust tunniks kuni mõneks kodust välja tulla!  Väike eemalolek annab rohkem jõudu nende koduste ootamatustega toime tulla.  Vaid arvutitöö on see suur mägi, millest tuleb õppida tempokamalt üle ronima ja mis tundub igavikulise pikkusega ettevõtmisena nii klientidele, tähelepanu ootavatele lastele kui ka iseendale.

2017. aastasse võtan kaasa teadmise, et energiavarud on piiratud ja parim aeg tegutsemiseks on kohe praegu / kui võimalus antakse, nii et hakkan pihta. Esmalt teen algust plaanitud muutustega oma blogis, pildistamistes ja parima tulemuse saamiseks kaasan sellesse ka teid. Püüa leida hetki niisama olemiseks ja võtta aega enda koolitamiseks ja arendamiseks. Kõike seda siis paralleelselt ja vaheldumisi osatäitmistega printsessimängudes ja valuleevendaja printsi hambalõikumismaratonis.

Mõtlemist ja jõudeaega panen illustreerima eelmisel kevadel tehtud juhuslikud kaadrid oma lõpmatust inspiratsiooni-allikast.
fgf_0570fgf_0576fgf_0575

Your email is never published or shared. Nõutud väljad on tähistatud * *

*

*