Loading

Tiina Villako

Ei kukkunud käbi kännust kuigi kaugele ja isa jälgedes käies on ka minust fotograaf saanud (kuigi enne seda tegelesin filoloogiks saamisega). Fotograatsia stuudiot olen pidanud seitse aastat ning reisinud isegi Ameerikasse ja tagasi, et saada enda ala asjatundjatelt teada, mis on hea foto saladus. Tänu sellele oskan näha palju paremini õiget valgust ja selle ideaalset vormi, aga suurim tõdemus on ikkagi see, et parim pilt on tunnetega: olgu seal kehvas valguses siiras rõõm või perfektsetes valgustingimustes tulnud pisar – mõlemad on jäädvustamist väärt.                                                                                                                                                              Minu suurim tugevus fotograafina? Oskan panna ennast pildistatava rolli ja vähemasti kord aastas teen selle ka ise läbi, et meelde tuletada, kui ebamugav kogu see asi on. Sellepärast olen võtnud enda missiooniks teha fotosessioonid võimaluste piires meeldivaks ka kõige kaamerakartikumale inimesele. Minu juurde tulles EI PEA  teadma professionaalse poseerimise hingeelu (need teadmised tulevad minult), palkama stilisti (vajalikke nõuandeid jagan enne sessiooni) ja mõistan, et kui tujutsemist tuleb ette ka Hollywoodis, siis saame sellega hakkama ka minu võtteplatsil. Lastele tuleb natukene vaid aega anda ja ka meestel lasen olla nii, nagu nad olla tahavad. Kogu selle kupatuse juures eeldan teilt vaid seda, et tunneksite rõõmu enda perest ja üksteisega koosolemisest, siis saan kõigi muutuvate teguritega ka mina hakkama 🙂

Hinnakiri

Põgus pakett

100
Pooletunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
Sisaldab 15 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Paras pakett

150
Tunniajane sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
25 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Põhjalik pakett

240
Kuni kahetunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
40 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

 Lühike pakett sobib väiksemale perele ja täiskasvanutele ja selle käigus saab pildile n-ö kõik olulise (ühispildid, portreed, väiksemad grupid). Õues  ja kodusessioonidel lendab aeg kuidagi eriti kiiresti, nii et seal võib jääda lühikene sessioon natukene nagu nimigi – lühikeseks.

Paras pakett on kõige populaarsem variant ja mõistliku pikkusega sessiooni, mis võimaldab eriti väiksematel lastel olukorraga harjuda, sessiooni sisse elada ja vajadusel ka natukene hinge tõmmata. Sobib nii kodus kui õues pildistamisel. 

Põhjalik pakett sobib stuudios suurtele peredele ja väiksematele suguvõsadele, aga ka neile, kes tahavad sessioonist maksimumi võtta. See on hea valik ja õues ja kodus pildistamisel, kui on soov saada fotosid oma perest n-ö loomulikus keskkonnas ja olekus. 

Tasumine

Sessiooni eest on võimalik tasuda pildistamise päeval sularahas või ülekandega Graatsia OÜ arveldusarvele  EE382200221051901351 (Swed). Selgitusse võib lisada enda nime või sessiooni pikkuse. 

 Tartust kaugemal toimuvate sessioonide puhul lisandub pildistamise hinnale ka reisitasu 40 senti/km. See sisaldab kütusekulu ja arvestab ka sihtkohta ja tagasi jõudmiseks kuluvat aega.