Loading

Fotograatsia sessioonid

Valdava osa ajast pildistan ma peresid, lapsi ja kõiki sündmusi ja tegevusi, mis nende ellu kuuluvad. Pildistada on võimalik nii stuudios kui ka oma kodus, õues, linnaruumis ja looduses.

Stuudiosessioonid

Stuudio on mõnus hubane koht, kus saab pildistada igal ajal ja ükskõik mis ilmaga, sobides kõigile alates väikestest beebidest kuni suurte peredeni välja.

Fotograatsia stuudio asub Tartus, Tiigi tn 19, esimesel korrusel. Pildistamiseks mõeldud ruum on 44m2 suurune valge ja valgusküllane tuba, kus olemas erinevad taustad ja rekvisiidid. Samas on stuudio sisustatud selliselt, et uudishimulikuma loomuga lapsed saavad ringi uudistada ja mina neid ka selle k2igus pildistada.

IMG_0057
FGF_7596

Õueessioonid

Õuesessiooni saame korraldada ükskõik kus teile sobivas kohas: linnas või maal, pargis või mere ääres. Õuepildid võivad olla temaatilised vastavalt aastajale (sügislehtedes, lumehangedes või õitsvate õunapuudega) või hoopis ilmale – sombuse ilma ja isegi väikese vihma korral saab panna välja otsida värvilised kummikud-keebid-vihmavarjud ja meenutada, mis tunne on mööda porilompe joosta. Tõelise koerailma puhul saame sessiooni aja ümber tõsta või kolida stuudiosse,

Kodusessioonid

Kodusessioonid on võrratu võimalus teha kõik olululised perepildid ja portreed kohas, mis ise on sama oluline kui selle elanikud. N-ö planeeritud piltide kõrval tekib võimalus dokumenteerida oma elu ja kodu sellisena, nagu see praegu on. Sealjuures ei ole oluline, kui uus, avar või ajakirjavääriline on interjöör – pildile saab jätta täpselt nii vähe või palju kui vaja.

FGF_0402

Hinnakiri

Põgus pakett

100
Pooletunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
Sisaldab 15 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Paras pakett

150
Tunniajane sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
25 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Põhjalik pakett

240
Kuni kahetunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
40 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Soovid rohkem infot?

Kui sul tekkis soov broneerida aeg fotosessiooniks, mõtteid ja küsimusi, kuidas oma ideid realiseerida, siis kirjuta mulle!