Loading

Stuudiosessioonid

Stuudio on mõnus hubane koht, kus saab pildistada igal ajal ja ükskõik mis ilmaga, sobides kõigile alates väikestest beebidest kuni suurte peredeni välja.

Fotograatsia stuudio asub Tartus, Tiigi tn 19, esimesel korrusel. Pildistamiseks mõeldud ruum on 44m2 suurune valge ja valgusküllane tuba, kus olemas erinevad taustad ja rekvisiidid. Samas on stuudio sisustatud selliselt, et uudishimulikuma loomuga lapsed saavad ringi uudistada ja mina neid ka selle k2igus pildistada.

FGF_0402
FGF_1809

Õueessioonid

Õuesessiooni saame korraldada ükskõik kus teile sobivas kohas: linnas või maal, pargis või mere ääres. Õuepildid võivad olla temaatilised vastavalt aastajale (sügislehtedes, lumehangedes või õitsvate õunapuudega) või hoopis ilmale – sombuse ilma ja isegi väikese vihma korral saab panna välja otsida värvilised kummikud-keebid-vihmavarjud ja meenutada, mis tunne on mööda porilompe joosta. Tõelise koerailma puhul saame sessiooni aja ümber tõsta või kolida stuudiosse,

Kodusessioonid

Kodusessioonid on võrratu võimalus teha kõik olululised perepildid ja portreed kohas, mis ise on sama oluline kui selle elanikud. N-ö planeeritud piltide kõrval tekib võimalus dokumenteerida oma elu ja kodu sellisena, nagu see praegu on. Sealjuures ei ole oluline, kui uus, avar või ajakirjavääriline on interjöör – pildile saab jätta täpselt nii vähe või palju kui vaja.

FGF_1473

Hinnakiri

Põgus pakett

100
Pooletunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
Sisaldab 15 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Paras pakett

150
Tunniajane sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
25 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Põhjalik pakett

240
Kuni kahetunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
40 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

 Lühike pakett sobib väiksemale perele ja täiskasvanutele ja selle käigus saab pildile n-ö kõik olulise (ühispildid, portreed, väiksemad grupid). Õues  ja kodusessioonidel lendab aeg kuidagi eriti kiiresti, nii et seal võib jääda lühikene sessioon natukene nagu nimigi – lühikeseks.

Paras pakett on kõige populaarsem variant ja mõistliku pikkusega sessiooni, mis võimaldab eriti väiksematel lastel olukorraga harjuda, sessiooni sisse elada ja vajadusel ka natukene hinge tõmmata. Sobib nii kodus kui õues pildistamisel. 

Põhjalik pakett sobib stuudios suurtele peredele ja väiksematele suguvõsadele, aga ka neile, kes tahavad sessioonist maksimumi võtta. See on hea valik ja õues ja kodus pildistamisel, kui on soov saada fotosid oma perest n-ö loomulikus keskkonnas ja olekus.