Loading

Hei!

Mina olen Tiina, võimalik, et sinu tulevane fotograaf 🙂   Sarnaselt lasteaiakasvatajatega veedan ma enamiku oma päevast mudilastega – töö juures neid pildistades või enda omi inimesteks kasvatamas 🙂 Hea läbisaamine lastega on mu sĂĽdameprojekt ja kui midagi olen õppinud, siis seda, et igal asjal on põhjus. Inimesed peavad mind sõbralikuks ja läbisaamist lihtsaks, sest ma usun, et meil kõigil on oma arvamus ja konfliktid ei vii maailma ega meid kuhugi edasi.

Olen veetnud omajagu aega end koolitades ja saanud aru, et lihtsuses peitub võlu. Ja vähem on rohkem. Eriti tänapäeva maailmas, kus kõike on liiga palju. Proovin seda lähenemist rakendada nii argipäevas kui ka töös. Tahaks väga loota, et minu tehtud pilte vaadates ei pööra te tähelepanu taustale, riietusele ja miljonile aksessuaarile, vaid inimestel – sellele, kui hästi nad ennast tunnevad, kui sĂĽdamest tuleb nende naer ja kui väga nad naudivad oma perega koosolemist.

Et naeratused oleks päris, tuleb neid toita. Sellepärast veedan oma vaba aja perega, paljuski mitte midagi tehes, sest mitte millestki tekivad kõige paremad ideed 🙂 Kui saaks, toituksin popkornist j apunasest veinist ja veedaks oma vaba aja reisides. Muul ajal veedame oma aega lihtsalt niisama, tihti mitte midagi tehes, aga kõigest rääkides.

Kui seda infot tundub väge, siis siin on veel ühtteist:

  1. Olen fotograafi tütar, kes võttis suuna saada filoloogiks, aga nüüd olen fotograaf 🙂
  2. Usun, et lähenedes kõigele minimaalsete ootustega, on suur oht leida igas asjas midagi head, igas kohas midagi lõbusat ja igas eksimuses midagi õpetlikku.
  3. Meie perel on hüperaktiivne ja obsessiiv-kompulsiivse häirega koer

Hinnakiri

Põgus pakett

€ 100
Pooletunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
Sisaldab 15 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Paras pakett

€ 150
Tunniajane sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
25 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Põhjalik pakett

€ 240
Kuni kahetunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
40 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

 LĂĽhike pakett sobib väiksemale perele ja täiskasvanutele ja selle käigus saab pildile n-ö kõik olulise (ĂĽhispildid, portreed, väiksemad grupid). Ă•ues  ja kodusessioonidel lendab aeg kuidagi eriti kiiresti, nii et seal võib jääda lĂĽhikene sessioon natukene nagu nimigi – lĂĽhikeseks.

Paras pakett on kõige populaarsem variant ja mõistliku pikkusega sessiooni, mis võimaldab eriti väiksematel lastel olukorraga harjuda, sessiooni sisse elada ja vajadusel ka natukene hinge tõmmata. Sobib nii kodus kui õues pildistamisel. 

Põhjalik pakett sobib stuudios suurtele peredele ja väiksematele suguvõsadele, aga ka neile, kes tahavad sessioonist maksimumi võtta. See on hea valik ja õues ja kodus pildistamisel, kui on soov saada fotosid oma perest n-ö loomulikus keskkonnas ja olekus. 

Tasumine

Sessiooni eest on võimalik tasuda pildistamise päeval sularahas või ülekandega Graatsia OÜ arveldusarvele  EE382200221051901351 (Swed). Selgitusse võib lisada enda nime või sessiooni pikkuse. 

 Tartust kaugemal toimuvate sessioonide puhul lisandub pildistamise hinnale ka reisitasu 40 senti/km. See sisaldab kütusekulu ja arvestab ka sihtkohta ja tagasi jõudmiseks kuluvat aega.