menuSulge

Mille pärast sina jõulupilte teed?

Kui oled kordki käinud stuudios jõulupilte tegemas, siis mis mida neid pilte vaadates meenutad? 

Kas tolle aasta erakordselt lumist/vihast detsembrit või logistilisi manöövreid leidmaks stuudiot ja kellaaega, mis arvestaks kõigi pereliikmete jõulupidudele jõudmisega?   Või meenub sulle hoopis erakordselt kuldne ja soe sügis ja rahulolu, kuna oled osav planeerija ja tegid jõulupildid juba oktoobris ära? 

Kui see viimane variant, siis oled tubliks eeskujuks, sest kõik planeeritud kaardid jõuavad ka õigeaegselt adressaadini ja saad jalad aegsasti seinale visata. Kui jätad pildistamise detsembrisse, siis kaotad tõenäoliselt natukene terves mõistuses, 

aga võidad ehk veidi rohkem meeleolus. Jõulud on kiire aeg, tee mis tahad, aga seda enam on suur võit, kui saad kas või korraks aja maha võtta ja stuudios perega kokku tulla. 

 Seega – kui oled nagu mina, kel õige jõulutunne saabub alles koos raekoja kuusega, siis toimetame samas rütmis ja saame enne pühi veel palju olulist ära teha. Selleks, et enne aasta lõppu kalendris perepiltide kõrvale veel linnuke ära teha, saan mina pakkuda pildistamiseks omalt poolt järgnevaid variante (27.11 seisuga): 

tunniajased ja pikemad sessioonid:

29.-30. novembril, 3.-4. detsember,

12.-13. detsember (hommikul)

 Lühemad sessioonid (soovi korral jõuluteemalised): 

14.detsember (kuni lõunani)

15. Detsember (10.00-12.00).  

Fotograatsia stuudios puudub juba teist aastat traditsiooniliselt detailirohke jõulunurk. Selle asemel on hoopis lihtsamad taustad, mis kantud mõttest, et tähtsad pole asjad, vaid inimesed. Taustadelt saab kõike muuta ja hiljem juurde panna, võid tulla ülikonnas ja õhtukleidis, jõulukampsunis või mantliga, teksades või pidžaamas –   meeleolu ja sisu annate jõulupiltidele ja -dekoratsioonidele teie (mitte vastupidi).

Kui teadvustad endale, mis neil piltidel tähtis on, siis püsib ka õige meeleolu ja tuju! 

 

0 arvamust
Sinu mõte:

Your email is never published or shared. Nõutud väljad on tähistatud * *

    Raleigh Photo Co

    Serving Arizona & Beyond