Loading

Lühike pakett sobib väiksemale perele ja täiskasvanutele ja selle käigus saab pildile n-ö kõik olulise (ühispildid, portreed, väiksemad grupid). Õues  ja kodusessioonidel lendab aeg kuidagi eriti kiiresti, nii et seal võib jääda lühikene sessioon natukene nagu nimigi – lühikeseks. 

Paras pakett on kõige populaarsem variant ja mõistliku pikkusega sessiooni, mis võimaldab eriti väiksematel lastel olukorraga harjuda, sessiooni sisse elada ja vajadusel ka natukene hinge tõmmata. Sobib nii kodus kui õues pildistamisel.  

Põhjalik pakett sobib stuudios suurtele peredele ja väiksematele suguvõsadele, aga ka neile, kes tahavad sessioonist maksimumi võtta. See on hea valik ja õues ja kodus pildistamisel, kui on soov saada fotosid oma perest n-ö loomulikus keskkonnas ja olekus.  

Tasumine 

Sessiooni eest on võimalik tasuda pildistamise päeval sularahas või ülekandega Graatsia OÜ arveldusarvele  EE382200221051901351 (Swed). Selgitusse võib lisada enda nime või sessiooni pikkuse.  

Tartust kaugemal toimuvate sessioonide puhul lisandub pildistamise hinnale ka reisitasu 40 senti/km. See sisaldab kütusekulu ja arvestab ka sihtkohta ja tagasi jõudmiseks kuluvat aega.

Põhjalik pakett

250
PÕHJALIK PAKETT
Kuni kahetunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
40 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Paras pakett

160
PARAS PAKETT
Tunniajane sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
25 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Põgus pakett

100
PÕGUS PAKETT
Pooletunnine sessioon stuudios või kodus/õues
Veebigalerii
Sisaldab 15 pilti fotode ja failidena
Dropboxi link failide allalaadimiseks
A6 mõõdus paberfotod
Lisafailide tellimise võimalus

Teiste kogemused

Ingrid

Oleme kõigi nende fotode üle tõesti väga õnnelikud! Ja fotosessioon oli äärmiselt nauditav, tõepoolest, ka abikaasa ei väsi kiitmast ("Sinna lähme veel, seal oli nii hea lihtne ja rahulik" + kenad fotod.)

Mart

Oli ikka ime küll, et me selle käigu [stuudiosse] ette võtsime, sest muidu oleks olnud me endi fotokaklõpsud, mis ei erinenuks muudest päevadest. Nüüd on aga suur keskkonna muutus ja meel hea."

 

Pille

Alguses kui pildid kätte sain, siis vaatasin neid ikka korduvalt ja korduvalt. Nüüd veidi hiljem vaadates saan aru nende tõelisest väärtusest, kui näen kui kiiresti aeg kaob ja kui kiiresti lapsed kasvavad.

Inese

Photography is an investment till you see the great and proffesional photos which you really like. Main thing is to find “your” photographer with who to be on the same wave during the photo session and afterwards to get amazing photos.

If to say honestly, during the last photo session I felt very exhausted and did not feel beautiful, and I did not expect to like myself on photos, but these were amazing, you have managed to catch the moments, which are truly amazing.

I have brought my whole family to you (15 people at once) and all were happy as about the process, as about the result!

Pille

Minu suurim hirm oli seotud sellega, kas lapsed ikka seisavad ühe koha peal ja vaatavad fotograafi poole või mitte. Kõik oli täpselt nii nagu kartsin ehk üks laps jooksis kogu aeg ringi, teine nuttis sisulisel pool ajast. Nüüd pilte vaadates oli see kõik tühiasi ja asjatu mure, sest Tiina suutis vaatamata olukorrale tabada väga palju väga väärtuslikke hetki.